Pierwsza miłość | odc. 3549

serial obyczajowy Polska 2022-2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Filip czuje się niezręcznie w sytuacji, w jakiej postawił go ojciec. Mówi Białemu i Ance, w jaki stanie widział Wenerskiego. Do Kaśki przychodzi z reklamacją niezadowolony klient. Żąda rekompensaty.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa, którzy wciąż borykają się ze skutkami udziału w reality show.

W tym odcinku

Filip czuje się niezręcznie w sytuacji, w jakiej postawił go ojciec. Mówi Białemu i Ance, w jaki stanie widział Wenerskiego. Anka obawia się, że w sprawę może być zamieszana jej matka. Laura ma wyrzuty sumienia i postanawia porozmawiać z Marysią o tym, co czuje do Jakuba. Ewelina jest wdzięczna ojcu za wsparcie, jakie okazuje jej po wyjściu z więzienia. Stara się też na nowo dopasować do życia w Wadlewie. Niebawem jednak widzi Bartka i Melisę w dwuznacznej sytuacji. Uważa, że mają się ku sobie. Do Kaśki przychodzi niezadowolony klient, który obwinia go o to, że nie zdążył na ważne spotkanie z powodu wadliwej hulajnogi. Twierdzi, że nie opuści mieszkania, dopóki nie odzyska pieniędzy. Kaśka prosi o pomoc Fabiana.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...