Pierwsza miłość | odc. 3548

serial obyczajowy Polska 2022-2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marysia godzi się porozmawiać z Wenerskim. Kobieta nie chce już słyszeć kłamstw z jego strony i podejmuje decyzję w sprawie ich dalszej relacji. Filip jest zaskoczony zachowaniem ojca.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa, którzy wciąż borykają się ze skutkami udziału w reality show.

W tym odcinku

Marysia godzi się porozmawiać z Wenerskim o sytuacji z Laurą. Kobieta nie chce już słyszeć kłamstw z jego strony i podejmuje decyzję w sprawie ich dalszej relacji. Filip jest zaskoczony zachowaniem ojca. Dorota i Artur przyjemnie spędzają razem czas. Lucynka zachęca przyjaciółkę, żeby nie zwlekała z ustaleniem daty kolejnej randki. Ma nadzieję na ponowne zejście się tej pary. Artur z przykrością odkrywa, że nie jest już jedynym tatusiem na zajęciach muzycznych dla dzieci. Do jego grupy dołączył niedawno poznany Gustaw. Zapowiada się między nimi rywalizacja.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...