Pierwsza miłość | odc. 3552

serial obyczajowy Polska 2022-2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Fabian i Gabrysia są bardzo zadowoleni z tego, co napisali. Mężczyzna snuje plany wydawnicze. Okazuje się jednak, że tylko jemu zależy na tym, aby ich tekst trafił do szerszej publiczności.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa, którzy wciąż borykają się ze skutkami udziału w reality show.

W tym odcinku

Fabian i Gabrysia są bardzo zadowoleni z tego, co napisali. Mężczyzna snuje plany wydawnicze. Okazuje się jednak, że tylko jemu zależy na tym, aby ich tekst trafił do szerszej publiczności. Prosi Briana, by pomógł mu przekonać przyjaciółkę do zmiany zdania. Zaaferowany chłopak angażuje w ten projekt wszystkich kolegów z pracy. Piotrek zauważa ważny detal w opublikowanych w prasie zdjęciach z pogrzebu. Zamierza skonsultować się z Edwardem. Marcin przyjeżdża do Wadlewa, by spotkać się z Emilką. Nie zastaje jednak ukochanej. Marysia rozmyśla o swojej sytuacji z Wenerskim. Odwiedza ją ktoś, kto potrzebuje pomocy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...