Barwy szczęścia | odc. 2749

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Chowański idzie na spotkanie z Kolarowem. Zamierza udawać jednego z klientów. Ostatecznie zmusza go do spłaty długu. Później Wójcik świętuje odzyskanie pieniędzy z przyjaciółmi ze squatu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Chowański wybiera się na spotkanie z Kolarowem. Zamierza udawać jednego z potencjalnych klientów biznesmena. Na miejscu zadaje mu niewygodne pytanie, które dotyczy konfliktu mężczyzny z Damianem. Ostatecznie zmusza Kolarowa do spłaty swojego długu. Później Wójcik świętuje odzyskanie należnych mu pieniędzy wraz ze swoimi przyjaciółmi ze squatu. Tymczasem Vincenzo stara się uprzątnąć bałagan, który zrobiła Ania. Zaczyna to niepokoić jego ukochaną, która zdaje sobie wówczas sprawę, jak bardzo się różnią. Żabcia wyznaje Sławce, że zaczęła mieć wątpliwości co do ich związku. Parze udaje się jednak dogadać i oboje idą na kompromis. Krystyna odkrywa, że u Marka nocowała Olga. Kobieta krytykuje syna za kolejny romans.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...