Barwy szczęścia | odc. 2748

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marek i Olga wybierają się na romantyczną kolację oraz do kina. Decydują się też spędzić ze sobą namiętną noc. Aro i Luiza postanawiają wystawić w internecie negatywne opinie na temat firmy Kolarowa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Marek i Olga wybierają się na romantyczną kolację oraz do kina. Zadowoleni ze swojego towarzystwa przyjaciele decydują się też spędzić ze sobą namiętną noc. Aro i Luiza postanawiają wystawić w internecie negatywne opinie na temat firmy Kolarowa. Na dodatek chłopak udaje się na spotkanie biznesmena z klientami. Publicznie oskarża mężczyznę o oszustwo. Ochroniarze wyprowadzają go z budynku, po czym rozwścieczony Aro spuszcza powietrze z opon w samochodzie Kolarowa. O wszystkim dowiaduje się Damian. Krytykuje chłopaka, ale skrycie jest mu wdzięczny. Z kolei Vincenzo oferuje Żabci, aby razem zamieszkali, na co ta od razu się zgadza. Gdy Włoch dowiaduje się, że w wybranym przez niego lokalu nocowała kiedyś Ania i Rysiek, jest gotów się wycofać. Kobiecie udaje się go jednak przekonać, aby nie rezygnowali z planu. Sławka pomaga przyjaciółce w przeprowadzce. Vincenzo jest przerażony, widząc, zmiany, jakie wprowadziła w ich nowym domu jego ukochana.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...