Barwy szczęścia | odc. 2747

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Hubert dowiaduje się, że Klara została odnaleziona cała i zdrowa, a Bartosza zatrzymała policja. Justin podejrzewa, że uczucie, które kiedyś łączyło ją z Jezierskim, wcale nie wygasło.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Hubert może wreszcie odetchnąć z ulgą, gdy dowiaduje się, że Klara została odnaleziona cała i zdrowa, a Bartosza zatrzymała policja. Później Agata dziękuje Patrykowi za okazane im wsparcie. Justin zaś podejrzewa, że uczucie, które kiedyś łączyło ją z Jezierskim, wcale nie wygasło. Małgorzata wciąż próbuje zeswatać córkę z Rawiczem. Wreszcie matka Cezarego odkrywa, że kobieta wcale nie jest zamożną deweloperką i cały czas ją okłamywała. Przyjeżdża do jej domu i żąda wyjaśnień. Okazuje się, że Kodur został postrzelony w trakcie obławy. Na szczęście nie ucierpiał, ponieważ miał na sobie kamizelkę kuloodporną. Policjant po powrocie do pracy przesłuchuje ludzi Bondy, których aresztowano w związku z morderstwem Prota. Przybita Renata wyznaje Dominice, że się bardzo martwi o ukochanego. Próbuje przekonać Marcina, aby udał się do psychologa. On jednak nie chce skorzystać z pomocy specjalisty.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...