Papiery na szczęście (211)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Julka wyrzuca Konrada z mieszkania, a jego ojcu wysyła informację o tym, że szantaż był głupim żartem. Chłopak zostaje bez pieniędzy, pracy i dachu nad głową. Beatka ucina kontakt z Patrykiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bohaterowie rozpoczynają nowy rozdział w życiu. Marta (Adriana Kalska) i Adam (Jakub Sasak) muszą zaopiekować się chorą matką Wiśniewskiej. Wera (Magda Grąziowska) zamieszkuje z Sergiuszem (Mateusz Mosiewicz), a do dawnego lokum fryzjerek wprowadzają się Beatka (Barbara Garstka) i Staszek (Stefan Pawłowski). Matce Zakrzewskiej nie podoba się, że córka zrezygnowała z wygodnego, luksusowego życia. Kiedy do Krakowa przyjeżdża były partner Beatki, Patryk (Mateusz Dymidziuk), Paulina (Katarzyna Tlałka) składa mu zaskakującą propozycję. Julka (Antonina Jarnuszkiewicz) i Konrad (Kamil Piotrowski) szukają funduszy. Chłopak postanawia zaszantażować własnego ojca. Magda (Małgorzata Kozłowska) i Kamil (Jakub Józefowicz), którzy zostali parą, są sobą zauroczeni. Młody lekarz otrzymuje jednak propozycję pracy we Wrocławiu, co może negatywnie wpłynąć na ich związek.

W tym odcinku

Julka wyrzuca Konrada z mieszkania, a jego ojcu wysyła informację o tym, że szantaż był głupim żartem. Chłopak zostaje bez pieniędzy, pracy i dachu nad głową. Beatka definitywnie ucina kontakt z Patrykiem. Prosi matkę, by nie wspominała o jej byłym partnerze przy Staszku. Jednak Paulina celowo wyjawia narzeczonemu córki prawdę. W mieszkaniu Magdy i jej przyjaciółek pojawia się Rafał. Okazuje się, że liczy na coś więcej ze strony Patrycji, jednak dziewczyna traktuje go chłodno. Wkrótce wyznaje jej, że się w niej zakochał.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...