M jak miłość | odc. 1704

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ewa jest zazdrosna, widząc, jak Artur okazuje Marii w pracy czułość. Oświadcza Argasińskiemu, że zamierza odbić Rogowskiej męża. Później niemalże zmusza lekarza, aby zaprosił ją kolację.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Marii i Artura Rogowskich, a także ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia miłosnego Tadeusza, małżeństwa Argasińskich czy rodziny Grzelaków.

W tym odcinku

Ewa jest zazdrosna, widząc, jak Artur okazuje Marii w pracy czułość. Przy najbliższej okazji wbija swojej rywalce kolejne szpile. Oświadcza Argasińskiemu, że zamierza odbić Rogowskiej męża. Później kobieta niemalże zmusza lekarza, aby zaprosił ją kolację. Jagoda zaś w dalszym ciągu usiłuje odnaleźć swojego ojca. Podejrzewa, że tajemniczym mężczyzną, z którym jej matka była kiedyś na pielgrzymce, być może jest Staszek Popławski. Tymczasem Basia znów potrzebuje pomocy swojej babci, gdy w Grabinie niespodziewania zjawia się Wojtek. Wnuczka seniorki zbliżyła się do chłopaka podczas obozu. Nie wie jednak, co począć, gdyż wciąż jest zakochana w Dawidzie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...