Barwy szczęścia | odc. 2746

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kodur uczestniczy w obławie na ludzi pracujących dla Bondy. Padają strzały. Natalia wyznaje Malwinie, że Klemens dalej ją adoruje. Ona jednak traktuje go wyłącznie jako przyjaciela.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Marcin obiecuje Renacie, że spędzi z nią cały dzień, po czym ponownie wychodzi do pracy. Zostawia ukochaną samą. Później Kodur uczestniczy w obławie na ludzi pracujących dla Bondy. W trakcie akcji niespodziewanie padają strzały. Tymczasem policja przeszukuje dom Bartosza. Okazuje się, że od dawna szykował się on do porwania pisarki. Funkcjonariuszom z USA udaje się wytropić samochód, który mężczyzna wypożyczył na lotnisku. Agata i Hubert są przerażeni. O wszystkim dowiaduje się również Patryk. Natychmiast jedzie do Pyrków, aby wesprzeć byłą narzeczoną. Tymczasem Justin usiłuje wzbudzić zazdrość u Oliwki. Natalia wyznaje Malwinie, że Klemens dalej ją adoruje. Ona jednak traktuje go wyłącznie jako przyjaciela. Na dodatek nie chce umówić się z Cezarym, który bardzo się jej podoba, głównie dlatego, że zmusza ją do tego matka. Siostra z kolei zwierza się Zwoleńskiej z tego, że nie czuje się gotowa, aby zamieszkać z Hermanem. Natalia i Lea, w wyniku podstępu Małgorzaty, udają się do stadniny koni. Prawniczka spotyka tam Rawicza.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...