Klan | odc. 4093

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Renata robi wstępny kosztorys remontu domu na Sadybie. Jerzy obawia się, że bez odszkodowania nie podołają temu wyzwaniu finansowo. Barbara pyta Witolda, jak wygląda sprawa sprzedaży młyna.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Jerzy po raz kolejny czyta umowę z zakładem ubezpieczeń. Ma nadzieję znaleźć jakiś paragraf, dzięki któremu on i Elżbieta jednak dostaną odszkodowanie. Chojnicka w nocy napisała odwołanie od decyzji, które teraz zamierza wysłać. W firmie Renata robi wstępny kosztorys remontu domu na Sadybie. Jerzy obawia się, że bez odszkodowania nie podołają temu wyzwaniu finansowo. Barbara pyta Witolda, jak wygląda sprawa sprzedaży młyna. Koziełło niechętnie się przyznaje, że nie chce sprzedać nieruchomości człowiekowi, którego podejrzewa o romans z Iloną. Gustaw po nocy spędzonej u Teresy zjawia się na dyżurze w klinice. Informuje Marczyńskiego, że barek jest zamknięty, ponieważ kobieta jest chora. Leopold i Leokadia odwiedzają panią Gienię w szpitalu. Okazuje się, że staruszka ma pęknięty nadgarstek, a oprócz tego zapalenie płuc. Wychodzi na jaw, że córka nie wie o jej wypadku. Rutka zaprasza żonę na kolację do restauracji. Przedstawia pomysł na nowy biznes. Chce kupić udziały międzynarodowej firmy odzieżowej. Jacek kończy trening na korcie. Barbara, w ramach prezentu na jego pięćdziesiąte urodziny, mocno go całuje. W tej chwili zjawia się Paulina z dziećmi.

Występują

Zobacz także

Ładuję...