Papiery na szczęście (210)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Kamil rozpoczyna pracę w szpitalu. Spotyka tam Julkę i Konrada, którzy przyjechali na SOR. Tego dnia mają oni odebrać pieniądze z szantażu. Nie wiedzą, że w całą sprawę została zaangażowana policja.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bohaterowie rozpoczynają nowy rozdział w życiu. Marta (Adriana Kalska) i Adam (Jakub Sasak) muszą zaopiekować się chorą matką Wiśniewskiej. Wera (Magda Grąziowska) zamieszkuje z Sergiuszem (Mateusz Mosiewicz), a do dawnego lokum fryzjerek wprowadzają się Beatka (Barbara Garstka) i Staszek (Stefan Pawłowski). Matce Zakrzewskiej nie podoba się, że córka zrezygnowała z wygodnego, luksusowego życia. Kiedy do Krakowa przyjeżdża były partner Beatki, Patryk (Mateusz Dymidziuk), Paulina (Katarzyna Tlałka) składa mu zaskakującą propozycję. Julka (Antonina Jarnuszkiewicz) i Konrad (Kamil Piotrowski) szukają funduszy. Chłopak postanawia zaszantażować własnego ojca. Magda (Małgorzata Kozłowska) i Kamil (Jakub Józefowicz), którzy zostali parą, są sobą zauroczeni. Młody lekarz otrzymuje jednak propozycję pracy we Wrocławiu, co może negatywnie wpłynąć na ich związek.

W tym odcinku

Kamil rozpoczyna pracę w szpitalu, gdzie zatrudniony jest również Dawid. Zaskoczony spotyka tam Julkę i Konrada, którzy przyjechali na SOR po tym, jak chłopak uszkodził sobie rękę. Obydwoje są zdenerwowani. Tego dnia mają odebrać pieniądze z szantażu. Nie wiedzą, że w całą sprawę została zaangażowana policja. W dodatku Kamil mówi im wprost, że podejrzewa ich o szantażowanie Kownackiego. Parze zaczyna palić się grunt pod nogami. Magda szuka miejsca na romantyczny wyjazd z ukochanym. Nie dostrzega, że Pati ma poważny problem i potrzebuje jej pomocy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...