Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3565

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ula nie potrafi wybaczyć ojcu. Po południu Hoffer znajduje córkę pijaną. Starski zjawia się w firmie Ilony, by podpisać umowę. W trakcie spotkania upokarza Michała na oczach biznesmana.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Ula nie potrafi wybaczyć ojcu rozbicia ich rodziny. Jest wobec niego arogancka i bezczelna. Po południu Hoffer znajduje córkę pijaną. Przerażony, prosi Zuzę o pomoc. Kiedy podczas poważnej rozmowy nastolatka zdaje sobie sprawę, że ich rodzina nie zostanie odbudowana, wybiega z płaczem. Zrozpaczeni rodzice znajdują ją na dachu wieżowca. Powoli zbliża się do krawędzi... Muszko oskarża Włodka o kradzież wiertarki; Zięba miał dokonać przestępstwa, lunatykując. Sprawdza on monitoring. Widzi, jak Zdzisiek sam niszczy sprzęt. Najwyraźniej sąsiad chce go oszukać. Dochodzi między nimi do szarpaniny. Nagle mężczyźni dostrzegają podejrzanego mężczyznę. Rzucają się w pogoń. Starski zjawia się w firmie Ilony, by podpisać umowę. W trakcie spotkania upokarza Michała na oczach biznesmana. Potem jednak potencjalny klient kontaktuje się z Brzozowskim za plecami Zdybickiej. Oznajmia, że będzie pracował tylko z nim. Michał musi podjąć trudną decyzję.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...