Peacemaker: Best Friends, For Never (2)

serial sensacyjno-komediowy USA 2022  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Rośnie napięcie w oddziale Peacemakera. Członkowie zespołu przestają sobie ufać. Tymczasem bohater dostaje nowe zadanie. Niebawem odwiedza go osoba, której nigdy by się nie spodziewał.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po przygodzie z legionem samobójców Christopher Smith znany jako Peacemaker (John Cena) wraca do dawnego życia. Ponownie zamieszkuje w swojej przyczepie razem z udomowionym bielikiem o imieniu Eagly. Długo nie cieszy się jednak spokojem. Bezwzględna Amanda Waller (Viola Davis) wkrótce zleca mu kolejną misję. Peacemaker dołącza do dowodzonej przez Clemsona Murna (Chukwudi Iwuji) grupy zadaniowej A.R.G.U.S. Choć z początku nie jest tam lubiany, w końcu znajduje z towarzyszami broni wspólny język. Tym bardziej że łączy ich jeden cel - walka o ocalenie ludzkości. Muszą oni odnaleźć i wyeliminować pasożytnicze stworzenia, wyglądem przypominające motyle, które grasują na całym świecie, przejmując ludzkie ciała.

W tym odcinku

W wyniku ostatnich wydarzeń rośnie napięcie w oddziale Peacemakera. Członkowie zespołu przestają sobie ufać. Tymczasem bohater dostaje nowe zadanie. Niebawem odwiedza go osoba, której nigdy by się nie spodziewał.

Występują

Twórcy

Ładuję...