Zakochaj się w Polsce: Twardogóra (271)

magazyn Polska 2016  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Prowadzący udaje się do Twardogóry. Odwiedza tam kościół ewangelicki, który został laureatem nagrody Zabytek Zadbany. Zaprasza też do muzeum, które od 1957 r. gromadzi pamiątki mieszkańców Twardogóry.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Tomasz Bednarek udaje się w różne zakątki Polski, by pokazać niezwykłe zabytki, naturę, miejsca i nietuzinkowych ludzi. Odwiedza miejsca, o których niewiele osób słyszało. W każdym z nich prowadzący zdobywa też nowe umiejętności - uczy się konserwować zabytki, wiosłować czy walczyć na miecze. Jego opowieści uzupełniają liczne anegdoty, legendy i ciekawostki. Widzowie zobaczą najbardziej spektakularne zdjęcia lotnicze i timelapsy, które stanowią istotny element każdego odcinka.

Prowadzący udaje się do Twardogóry. Odwiedza tam dawny kościół ewangelicki, który został laureatem nagrody Zabytek Zadbany. Zaprasza też do muzeum szkolnego, które od 1957 r. gromadzi pamiątki mieszkańców Twardogóry i stanowi dumę miasta. Na koniec opowieść o szalonej historii słynnej rzeźby twardogórskiego Herkulesa.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...