Barwy szczęścia | odc. 2745

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Hubert jest coraz bardziej zaniepokojony tym, że Klara wciąż nie daje znaku życia. Prosi Kępskiego, aby ten po przylocie do Stanów udał się razem z policją do mieszkania jego żony.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Hubert jest coraz bardziej zaniepokojony tym, że Klara wciąż nie daje znaku życia. Prosi Kępskiego, aby ten po przylocie do USA udał się wraz z policją do mieszkania jego żony. Gdy ten dociera na miejsce, okazuje się, że pisarki tam nie ma. Pyrka obawia się, że w sprawę zamieszany być może Bartosz Myśliński. Podejrzewa, że pragnący zemsty mężczyzna za to, że doprowadziła ona do jego zwolnienia, mógł polecieć za Klarą do Ameryki. Ryman po próbie zabicia eksżony trafia do aresztu. Potrącony przez niego Klemens doznał wstrząsu mózgu i złamał nogę. W szpitalu odwiedza prawnika Natalia, a także żona reżysera. Kobieta dziękuje choremu za uratowanie jej życia. Tymczasem Małgorzata ponownie umawia się z Cezarym Rawiczem. Tym razem jednak pod pretekstem lekcji jazdy na kucyku dla Lei. Na dodatek obiecuje mu też spotkanie z Natalią. Jerzy jest jednak niezadowolony z pomysłów żony. Krytykuje ją. Zwoleńska jest zła na matkę za to, że ta cały czas usiłuje ją wyswatać. Nie zamierza też jechać do stadniny koni. Renata zaś mówi Dominice, że według niej Marcin obwinia się o śmierć swojej narzeczonej, która zginęła w wypadku samochodowym. Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło tuż po ich kłótni o wyjazd mężczyzny na misję do Kosowa. Przyjaciółka ostrzega kelnerkę, że policjant może stawiać pracę ponad związek.

Występują

Zobacz także

Ładuję...