Akacjowa 38 (15)

(Acacias 38)

telenowela Hiszpania 2015  od 12 lat

W skrócie

Osłabiony Maximiliano wychodzi ze szpitala. W domu czeka na niego kolacja. Podane zostaje mięso, które Pablo ukradł swojej przełożonej. Cayetana każe Manueli nosić wodę z odległego źródła.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Rok 1899. Zamożny Justo często bywa agresywny wobec swojej żony Carmen. Pewnej nocy mężczyzna usiłuje zgwałcić będącą w zaawansowanej ciąży partnerkę. Próbująca się bronić kobieta uderza męża twardym narzędziem w głowę. Carmen, przekonana, że go zabiła, postanawia wraz ze swoją matką Teresą uciec z domu. Zabiera ze sobą drogi zegarek Justo, złoty łańcuszek, obrączkę i trochę pieniędzy. Kobiety wywożą ciało zmarłego do lasu, gdzie go zakopują. Podczas ucieczki ciężarna kobieta rodzi dziewczynkę, którą nazywa Inocensją. Zagubiona i przerażona Carmen decyduje się zostawić dziecko w przyklasztornym przytułku. Obiecuje sobie, że po nie wróci. Teresa wraz z córką jadą pociągiem do miasta, w którym przebywa jej syn, Pablo. Stan Carmen, która ciągle krwawi, się pogarsza. Jej brat postanawia jak najszybciej sprowadzić lekarza, Germana. Doktor ratuje jej życie. Pablo nalega, aby jego matka i siostra zmieniły tożsamość. Kobiety przybierają imiona Guadalupe i Manuela. Serial opowiada o losach i perypetiach grupy pokojówek, które pracują dla mieszczańskich rodzin.

W tym odcinku

Osłabiony Maximiliano wychodzi ze szpitala. Wraca do domu, gdzie czeka na niego kolacja. Podane zostaje mięso, które Pablo ukradł swojej przełożonej. Cayetana każe Manueli nosić wodę z bardzo odległego źródła. Gdy po całym dniu udaje się wreszcie zapełnić wannę, córka Germana oświadcza, że nie ma już ochoty na kąpiel. Innym razem Manuela wyznaje Casildzie prawdę o swoim dziecku.

Występują

Zobacz także

Ładuję...