Klan | odc. 4092

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Lutka przyznaje się Elżbiecie, jak zakończyło się wczorajsze spotkanie z Wiktorem. Witold udaje się na rozmowę z potencjalnym kupcem młyna. Jest zaskoczony, gdy widzi Ilonę i jej szefa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Lutka przyznaje się Elżbiecie, jak zakończyło się wczorajsze spotkanie z Wiktorem. Nie uważa, że robi coś złego. Podczas pierwszej nocy u Andrzeja dziewczynki uważnie pilnowały matki. Oksana i Andrzej żałują, że teraz ich kontakty będą pod obserwacją. Witold umówił się z potencjalnym kupcem młyna na trasie wylotowej z Warszawy. Jest zaskoczony, gdy we wjeżdżającym na parking samochodzie widzi Ilonę i jej szefa. Po krótkiej awanturze Ilona wyjaśnia zazdrosnemu mężowi, że jego kupiec i jej przełożony to ta sama osoba. Grażyna przyprowadza do domu małego pieska. Okazuje się, że wcześniej wyprowadzała go pani Gienia, ale przewróciła się i musiało zabrać ją pogotowie. Leopold ma zamiar poważnie porozmawiać z córką seniorki. Jerzy i Elżbieta goszczą na Truskawieckiej. Paweł i Wiga ponownie proponują, by Chojniccy z nimi zamieszkali.

Występują

Zobacz także

Ładuję...