48h. Zaginieni: Klub w podziemiach (100)

serial kryminalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Komisarze poszukują 25-letniej didżejki. Zaginięcie zgłosił jej chłopak. Okazuje się, że kobieta dwa tygodnie wcześniej została pobita. Pojawiają się też informacje, że handlowała narkotykami.

Oglądaj w telewizji

Pt 19.04 18:00
Polsat 2logo
Pon 22.04 17:00
Polsat 2logo

Opis

Policyjne Centrum Poszukiwania Zaginionych wyjaśnia, co dzieje się, gdy bliska osoba znika bez śladu. Najlepsi detektywi, psycholodzy i specjaliści z dziedziny kryminalistyki przeprowadzając czynności śledcze analizują czas tuż przez incydentem, relacje świadków oraz potencjalne konflikty, aby rodzina mogła poznać prawdę o losie nieobecnych. Fabuła została osadzona na podstawie prawdziwych zdarzeń, a każdy odcinek stanowi całą historię 48-godzinnego śledztwa zakończonego wyjaśnieniem sprawy. Program jest inspirowany Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych, które działa przy Komendzie Głównej Policji.

W tym odcinku

Komisarze rozpoczynają akcję poszukiwawczą zaginionej 25-letniej DJ-ki Dagmary. Zniknięcie zgłosił Jagodzie i Jurkowi jej 24-letni chłopak, Julian. Po zakończeniu pracy w nocnym klubie, dziewczyna poinformowała współpracowników, że wraca do mieszkania. Niestety nigdy tam nie dotarła. Julian informuje śledczych, że od jakiegoś czasu pod ich blokiem często stoją jacyś dresiarze. Ponadto dwa tygodnie wcześniej Dagmara została pobita. Policjanci udają się do miejsca pracy młodej kobiety i tam przepytują: 42-letniego Michała właściciela klubu, barmana - 21-letniego Olafa, i 31-letniego ochroniarza Darka. Wszyscy trzej sprawiają wrażenie, że zupełnie nie przejmują się zniknięciem DJ-ki. W biegiem czasu wychodzi jednak na jaw, że jeden z mężczyzn w nachalny sposób starał się o względy współpracownicy. Wkrótce policjanci dowiadują się także o wiadomościach, które Dagmara otrzymywała od jednego z osiedlowych dresiarzy. Zawierają one informacje na temat tego, że dziewczyna na jego terenie handlowała narkotykami. Możliwe, że jej zaginięcie jest efektem podpadnięcia gangsterom.

Występują

Zobacz także

Ładuję...