Babylon Berlin 4 (8)

serial kryminalny Niemcy 2022  dla dorosłych
zdjęcie

W skrócie

Rath mówi Gennatowi i Grzesińskiemu o planie zakończenia wojny w podziemiu poprzez zorganizowanie spotkania osób w nią zaangażowanych. Wegener informuje Goldsteina o akcji przekazania zakładników.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Berlin, 1930 r. Następuje krach giełdowy, na którym wzbogacili się nieliczni, jak przemysłowiec Alfred Nyssen. Także w Niemczech pojawia się widmo kryzysu. Na dodatek wyraźnie zmienia się klimat polityczny. Chaos, który ogarnął miasto, sprzyja wielu dziwnym postaciom. Jedną z nich jest amerykański gangster Abe Goldstein. Podczas jednak gdy on publicznie obnosi się ze swoim bogactwem, wiele osób gwałtownie ubożeje i zasila szeregi bezdomnych. Taki właśnie los spotkał Toni, o którą martwi się siostra, Charlotte (Liv Lisa Fries). Tymczasem Gereon Rath (Volker Bruch) prowadzi nowe śledztwo. Tropy jednoznacznie wskazują na środowisko bokserów, które ma politycznie powiązania z bojówkarzami z SA. Dochodzenie jest bardzo trudne, ponieważ wszystko wskazuje na to, że już niedługo naziści przejmą w kraju władzę.

W tym odcinku

Rath opowiada Gennatowi i Grzesińskiemu o swoim planie zakończenia wojny w podziemiu poprzez zorganizowanie spotkania wszystkich osób w nią zaangażowanych. Wegener informuje Goldsteina, że zamierza przeprowadzić akcję przekazania zakładników.

Występują

Ładuję...