Babylon Berlin 4 (7)

serial kryminalny Niemcy 2022  dla dorosłych
zdjęcie

W skrócie

Przesłuchania prowadzone przez Kuschkę i jego ludzi zmierzają do jednej konkluzji: wszyscy obwiniają zmarłego Naumanna. Pełen mieszanych uczuć Gräf przekazuje Rathowi kompromitujące zdjęcia Wendta.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Berlin, 1930 r. Następuje krach giełdowy, na którym wzbogacili się nieliczni, jak przemysłowiec Alfred Nyssen. Także w Niemczech pojawia się widmo kryzysu. Na dodatek wyraźnie zmienia się klimat polityczny. Chaos, który ogarnął miasto, sprzyja wielu dziwnym postaciom. Jedną z nich jest amerykański gangster Abe Goldstein. Podczas jednak gdy on publicznie obnosi się ze swoim bogactwem, wiele osób gwałtownie ubożeje i zasila szeregi bezdomnych. Taki właśnie los spotkał Toni, o którą martwi się siostra, Charlotte (Liv Lisa Fries). Tymczasem Gereon Rath (Volker Bruch) prowadzi nowe śledztwo. Tropy jednoznacznie wskazują na środowisko bokserów, które ma politycznie powiązania z bojówkarzami z SA. Dochodzenie jest bardzo trudne, ponieważ wszystko wskazuje na to, że już niedługo naziści przejmą w kraju władzę.

W tym odcinku

Przesłuchania prowadzone przez Kuschkę i jego ludzi zmierzają do jednej tylko konkluzji: wszyscy obwiniają zmarłego Naumanna. Mężczyźni nie mogą jednak dłużej być przetrzymywani. Pełen mieszanych uczuć Gräf przekazuje Rathowi kompromitujące zdjęcia Wendta.

Występują

Ładuję...