Barwy szczęścia | odc. 2744

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zofia (Natalia Szulc) nie zgadza się na ugodę. Ryman przegrywa sprawę rozwodową. Wściekły mężczyzna próbuje przejechać byłą żonę na parkingu, ale potrąca samochodem Klemensa, który trafia do szpitala.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Hubert coraz bardziej martwi się o ukochaną żonę. W końcu zwraca się z prośbą o pomoc do Jareckiego. Wydawca kontaktuje się z producentem filmowym z USA. Okazuje się jednak, że nie ma on żadnych informacji o Klarze. Weronika wszczyna śledztwo w sprawie Wiesława Konarzewskiego, który od dziesięciu lat przebywa w szpitalu psychiatrycznym. Dziennikarka postanawia porozmawiać z bratową mężczyzny, która obecnie mieszka w jego domu. Ponadto Łukasz umawia Weronikę na rozmowę ze Stańskim, który znajdował się z Konarzewskim w tym samym zakładzie. Tymczasem żona Rymana nie zgadza się na ugodę. Natalia nie ma ochoty na walkę w imieniu klienta, którego osobiście sama potępia. Finalnie prawniczka przegrywa sprawę. Później rozwścieczony reżyser próbuje przejechać eksmałżonkę na parkingu. Ostatecznie potrąca samochodem Klemensa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...