Klan | odc. 4091

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paweł (Tomasz Stockinger) i jego żona (Dorota Kamińska) zastanawiają się, jak przekonać Chojnickich, aby z nimi zamieszkali. Wiga uważa, że najlepiej zaprosić ich na kolację i wtedy porozmawiać.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Oksana nie jest zadowolona, że wczoraj Andrzej powiedział jej córkom o jej problemach z pieniędzmi. Wyjawia jednak, że zgodziły się one na przeprowadzkę do Górzyńskiego. Anula pilnuje, by wszystko było przygotowane przed przyjściem cioci ze szpitala. Brajan ma naprawić zmywarkę, a ona zrobi obiad. Czesia jest wzruszona troską najbliższych. Paweł z Wiga zastanawiają się, jak przekonać Chojnickich, by przenieśli się do nich. Wiga uważa, że najlepiej zaprosić ich na kolację i wtedy porozmawiać. Niebawem w domu zjawia się Pawełek w towarzystwie dotąd nielubianej Toli. Ojciec pyta, skąd taka zmiana. Barbara informuje Witka, że jej znajomi znaleźli chętnego na jego młyn na Mazurach. Zadowolony Koziełło chce się z nim spotkać. Ilona przypomina, że jej szef również był zainteresowany nieruchomością. Lutka wychodzi z Wiktorem. Kiedy opuszczają razem kawiarnię, Wiktor niespodziewanie ją całuje.

Występują

Zobacz także

Ładuję...