Barwy szczęścia | odc. 2743

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Hubert prowadzi zajęcia z pierwszej pomocy w szkole Niedzielskiej. Robi też, co w jego mocy, aby zająć tęskniącą za Klarą Marysię. Weronika wraca do redakcji 'Szoku'. Chce zająć się nowym tematem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Hubert prowadzi zajęcia z pierwszej pomocy w szkole Niedzielskiej. Na dodatek robi, co w jego mocy, aby zająć tęskniącą za Klarą Marysię. Anita jest wdzięczna Kasi za pomoc w rozkręceniu biznesu we Włoszech. Łukasz umawia się na wspólny trening z Wangelem. Po rozmowie z szefem zdaje sobie sprawę, że powinien bardziej zadbać o swoje małżeństwo. Tymczasem Weronika wraca do redakcji "Szoku". Dziennikarka chce zająć się nowym tematem - sprawą mężczyzny, który od dziesięciu lat przebywa w zamkniętym ośrodku psychiatrycznym za kradzież roweru. Ryman zaś zostaje skazany za molestowanie. Reprezentująca reżysera w sprawie rozwodowej Natalia zaczyna coraz bardziej się stresować. Bezskutecznie usiłuje też namówić klienta na ugodę z żoną. On jednak chce zachować pełnię praw rodzicielskich. Zwoleńska wyznaje wreszcie matce, że uważa Rymana za zboczeńca.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...