M jak miłość | odc. 1703

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Aneta wyznaje Olkowi, że nie jest zadowolona ze swojego wyglądu. Reakcja jej ukochanego sprawia, że kobieta czuje się jeszcze bardziej przygnębiona. Między małżonkami ponownie dochodzi do kłótni.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Marii i Artura Rogowskich, a także ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia miłosnego Tadeusza, małżeństwa Argasińskich czy rodziny Grzelaków.

W tym odcinku

Aneta wyznaje Olkowi, że po ciąży ma kompleksy i nie jest zadowolona ze swojego wyglądu. Reakcja jej ukochanego sprawia, że kobieta czuje się jeszcze bardziej przygnębiona. Między małżonkami ponownie dochodzi do kłótni, gdy Aneta przyłapuje męża na flirtowaniu z atrakcyjną podwładną z kliniki, Laurą. Z kolei Iza denerwuje się w pracy na Radka, który otwarcie zaniedbuje swoje obowiązki. Gdy w końcu dziennikarz mówi, że zmarła jego matka, Chodakowska okazuje mu wsparcie. Wybiera się nawet do szpitala, aby wesprzeć kolegę. Tymczasem Marcin odkrywa, że Alicji z trudem przychodzi praca w terenie. Dziewczyna zmaga się z traumą po tym, gdy została zaatakowana podczas służby w policji. Szef agencji detektywistycznej zmusza ją, by zaczęła uczęszczać na terapię. Jakub przechodzi przeszczep szpiku. Z dnia na dzień czuje się lepiej. Zaczyna też odzyskiwać siłę, co również potwierdzają optymistyczne wyniki badań. Niespodziewanie wyznaje Marcinowi, że pomimo iż bardzo kocha Kasię, to ma wątpliwości, czy powinni wziąć ślub z uwagi na jego chorobę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...