Barwy szczęścia | odc. 2742

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) wybiera się na spotkanie z Rawiczową. Do stadniny zabiera ze sobą Natalię (Maria Dejmek) i Leę. Zauroczony prawniczką Cezary oferuje jej prywatne lekcje jazdy konnej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Renata, w dalszym ciągu oczarowana Marcinem, usiłuje lepiej poznać policjanta. Gdy zaczyna zadawać mu pytania, jej ukochany się wymiguje, tłumacząc się pracą. Kelnerka postanawia go śledzić. Odkrywa, że ją okłamał. Okazuje się, że mężczyzna wcale nie pojechał na komisariat, ale na cmentarz, by odwiedzić grób kobiety, której zdjęcie Renata widziała ostatnio na barce Kodura. Małgorzata wybiera się na spotkanie z Rawiczową. Na wycieczkę do stadniny zabiera ze sobą także Natalię i Leę. Na miejscu prawniczka poznaje Cezarego. Zauroczony nią mężczyzna od razu oferuje Zwoleńskiej prywatne lekcje jazdy konnej. Tymczasem Anita rozmawia z inwestorami, których znalazł dla niej Justin. Sadowscy polecają jej inwestycję Marioli, Wangelowi i Izie Małek.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...