Klan | odc. 4089

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przy śniadaniu Brajan unika rozmowy z Anulką. Za to pani Kazia wprost mówi, że to przez nastolatkę Czesia doznała zawału. Tymon zostaje u Agi i jej męża na noc, ponieważ w jego domu nie ma ogrzewania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Przy śniadaniu Brajan unika rozmowy z Anulką. Za to pani Kazia wprost mówi, że to przez nastolatkę Czesia doznała zawału. Ania idzie odwiedzić ciotkę w szpitalu, jednak nie daje rady wejść do sali. Wieczorem odbywa się zebranie z rodzicami w sprawie przyszłości przedszkola. Anulka informuje wszystkich, że placówka nie zostanie zlikwidowana. Tymon został u Agi i jej męża na noc, ponieważ w jego domu jeszcze nie ma ogrzewania. Janusz nie jest z tego zadowolony, tym bardziej że sąsiad oczekuje, iż Sokołowski pomoże mu w wykończeniu lokalu. Francesca informuje zaskoczoną Renatę, że nie chce już pracować zdalnie, gdyż to nie dla niej. Poza tym, po wczorajszym wyjściu z Michałem na piwo zmieniła do niego nastawienie. Chojniccy, Lutka z Krzysiem i jej rzekomy kuzyn Wiktor z portalu randkowego jadą na imprezę do Anety. Ku zaskoczeniu Lutki kobieta przedstawia im swojego przyjaciela, Jonasza.

Występują

Zobacz także

Ładuję...