Na sygnale: Bawić to się trzeba umieć! (414)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Anna i Wiktor postanawiają poszukać dla Czarka prawnika. Gdy Zosia niespodziewanie trafia do szpitala z powodu zagrożonej ciąży, doktor Banach niezwłocznie leci do Włoch do swojej córki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Anna i Wiktor postanawiają poszukać dla Czarka prawnika, gdyż nie ufają obrońcy z urzędu. Gdy Zosia niespodziewanie trafia do szpitala z powodu zagrożonej ciąży, doktor Banach niezwłocznie leci do Włoch do swojej córki. Z powodu jego nieobecności Reiter musi sama poradzić sobie w sądzie i uchronić nastolatka przed zakładem poprawczym. Podczas dyżuru Benio, Nowy oraz Zdzisio dostają wezwanie do rannego mężczyzny. Szybko odkrywają, że zostali oszukani, gdyż we wskazanym miejscu nie ma nikogo, kto potrzebowałby ich pomocy. Tymczasem Kuba, Britney i Anna jadą na pomoc samobójczyni, która skacze na ich oczach z dachu. Usiłująca targnąć się na swoje życie kobieta okazuje się zrzuconą z wysokości kukłą. Niebawem napływa zgłoszenie do nastolatki, która po narkotykach ma omamy. Twierdzi, że została zaatakowana przez lwy. Ratownicy medyczni wreszcie odnajdują grupę nastolatków, którzy robili sobie z nich żarty. Okazuje się, że wszyscy są pod wpływem nielegalnych substancji. Wśród nich znajduje się Patryk, syn znanego polityka Niewiadomskiego, a także ich półprzytomna koleżanka, który zażyła pigułkę gwałtu i potrzebuje natychmiastowej pomocy. W stacji Alek kłóci się z Nowym. Klis jest przekonany, że to właśnie kolega poinformował jego żonę o jego kolejnych flirtach, przez co ta zażądała od niego rozwodu. Na dodatek Alek usiłuje zawiązać sojusz z Kubą. Liczy bowiem na wymianę informacji o Britney, Beniu i Gabrielu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...