M jak miłość | odc. 1702

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Lilka (Monika Mielnicka) odbiera telefon od Ethana, który ponownie próbuje ją zastraszyć. Twierdzi, że odnalazł Mateusza. Przerażona dziewczyna wpada w panikę. Aneta radzi, aby zaszantażowała bandytę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Marii i Artura Rogowskich, a także ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia miłosnego Tadeusza, małżeństwa Argasińskich czy rodziny Grzelaków.

W tym odcinku

Matka Damiana chce zabrać go do USA na spotkanie z jego ojcem, który się nim nigdy nie interesował. Chłopak się buntuje i ucieka z domu. Sandra okłamuje syna, że wizyta będzie krótka. Mówi też, że mężczyzna jest śmiertelnie chory. Nastolatek w końcu zmienia zdanie i zgadza się polecieć do Stanów Zjednoczonych. Franka wybiera się do bistro, gdzie hucznie witają ją współpracownicy i przyjaciele, m.in. Kinga i Gutowski. Później żona Pawła udaje się na konsultację do Olka, który informuje ją, że być może będzie musiała przejść kolejną operację. Tymczasem Ethan próbuje ponownie zastraszyć Lilkę. Oświadcza jej przez telefon, że odnalazł na statku Mateusza. Przerażona dziewczyna wpada w panikę. Aneta poleca jej, aby to ona zaszantażowała bandytę i zagroziła mu, że ujawni dowody wykradzione z jego komputera, których w rzeczywistości wcale nie posiada.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...