Barwy szczęścia | odc. 2741

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Elżbieta zwierza się Alicji. Wyznaje jej, że Ewa zaczęła się od niej oddalać. Tymczasem nastolatka udaje się do squatu, w którym przebywa Chowański. Chce wreszcie szczerze porozmawiać z ojczymem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Elżbieta zwierza się Alicji. Wyznaje jej, że Ewa zaczęła się od niej oddalać. Tymczasem nastolatka udaje się do squatu, w którym przebywa Chowański. Chce wreszcie szczerze porozmawiać z ojczymem o swoich uczuciach. Tymczasem na stronie internetowej "Szoku" opublikowany zostaje reportaż dotyczący zemsty Doleckiego i Kolarowa. Wściekły klient zaczyna grozić nie tylko Damianowi, ale również Sadowskiemu i Żabci, która nagrała ich rozmowę. Vincenzo jest zaniepokojony i martwi się o ukochaną. Jeszcze tego samego dnia Ania dowiaduje się, że Włoch pragnie mieć dzieci. Ich związek staje pod znakiem zapytania. Luiza w dalszym ciągu ma niechętny stosunek do Renaty i nie odzywa się do niej podczas pracy. Gdy dowiaduje się, że Dolecki działa na szkodę jej ojca, postanawia zareagować. Tymczasem Renata zwraca się o pomoc w sprawie Wójcika do Marcina.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...