Papiery na szczęście (208)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Szantażujący Kazimierza Julia i Konrad obmyślają plan szybkiego zdobycia pieniędzy. Paulina zabrania mężczyźnie zgłaszania sprawy policji. Lekarz upija się w Paryskiej, gdzie zastają go Magda i Kamil.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bohaterowie rozpoczynają nowy rozdział w życiu. Marta (Adriana Kalska) i Adam (Jakub Sasak) muszą zaopiekować się chorą matką Wiśniewskiej. Wera (Magda Grąziowska) zamieszkuje z Sergiuszem (Mateusz Mosiewicz), a do dawnego lokum fryzjerek wprowadzają się Beatka (Barbara Garstka) i Staszek (Stefan Pawłowski). Matce Zakrzewskiej nie podoba się, że córka zrezygnowała z wygodnego, luksusowego życia. Kiedy do Krakowa przyjeżdża były partner Beatki, Patryk (Mateusz Dymidziuk), Paulina (Katarzyna Tlałka) składa mu zaskakującą propozycję. Julka (Antonina Jarnuszkiewicz) i Konrad (Kamil Piotrowski) szukają funduszy. Chłopak postanawia zaszantażować własnego ojca. Magda (Małgorzata Kozłowska) i Kamil (Jakub Józefowicz), którzy zostali parą, są sobą zauroczeni. Młody lekarz otrzymuje jednak propozycję pracy we Wrocławiu, co może negatywnie wpłynąć na ich związek.

W tym odcinku

Szantażujący Kazimierza Julia i Konrad obmyślają plan szybkiego zdobycia pieniędzy. Paulina zabrania załamanemu mężczyźnie zgłaszania sprawy policji. Lekarz upija się w Paryskiej, gdzie zastają go Magda i Kamil. Kownacki zwierza się chłopakowi ze swoich kłopotów. Pojawienie się Patryka budzi u Beatki silne emocje. Zakrzewska prosi o pomoc Agatę. Czuje, że były partner wciąż jej się podoba. Psycholożka doradza jej zorganizowanie romantycznego wieczoru ze Staszkiem. Sytuacja się komplikuje, gdy narzeczony zauważa wiadomość od Patryka w telefonie ukochanej. Zakrzewska okłamuje go, że to SMS od kolegi sprzed lat.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...