Na sygnale: Cena (412)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Ekipa Benia zabezpiecza zawody sportowe w lesie. Udziela pomocy mężczyźnie mającemu problemy z sercem. Chwilę później inny zawodnik traci władzę w nogach. Doktor Vick musi podjąć trudną decyzję.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

W stacji zjawia się ekipa, która ma nakręcić reportaż o Alku. Jego koledzy jednak nie zgadzają się na filmowanie podczas dyżuru. Na dodatek Zdzisio obserwuje, jak Klis przez cały dzień flirtuje z dziennikarką. Postanawia poinformować o wszystkim żonę ratownika. Ekipa Benia podczas dyżuru zabezpiecza zawody sportowe w lesie. Wkrótce pomagają nieprzytomnemu mężczyźnie, który ma poważne problemy z sercem. Chwilę później inny zawodnik traci władzę w nogach wskutek pęknięcia tętniaka. Doktor Vick musi podjąć decyzję, który z chorych musi dotrzeć do szpitala w pierwszej kolejności. Zespół Banacha zaś pomaga młodemu mężczyźnie, który po powrocie z Ameryki Południowej dostał ataku padaczki. Lekarz dowiaduje się, że chory przemycił do kraju kokainę. Podejrzewa, że jego zły stan zdrowia wywołany jest pęknięciem opakowania z narkotykami, które pacjent połknął. Po wymagającym i stresującym dniu ratownicy są na tyle wyczerpani, że nie mają siły na udział w przyjęciu urodzinowym Britney. Finalnie na imprezie zjawia się jedynie solenizantka i Benio.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...