Na sygnale: Karma wraca (411)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Czarek (Maksymilian Balcerowski) znów ucieka z placówki opiekuńczej. Na dodatek myśli o popełnieniu samobójstwa. Kuba i Nowy wciąż rywalizują o względy Leny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Kuba i Nowy w dalszym ciągu rywalizują o względy Leny. W końcu dziewczyna odsyła jednego z nich z kwitkiem. Czarek ponownie ucieka z placówki opiekuńczej. Załamany nastolatek myśli o samobójstwie. Gdy chce targnąć się na swoje życie, skacząc z dachu, nieoczekiwanie staje się świadkiem wypadku drogowego. Britney wpada w oko kaskaderowi z planu filmowego, Krystianowi, który zaprasza ją na randkę. Później okazuje się, że mężczyzna jest poważnie ranny. Tymczasem Martyna, Basia i Wiesława wybierają się wraz z dziećmi nad jezioro, gdzie niefortunnie spotykają nagiego mężczyznę. Szybko wychodzi na jaw, że nieznajomy padł ofiarą kradzieży. Na dodatek ma problemy z sercem. W trakcie dyżuru doktor Góra pomaga nieprzytomnemu mężczyźnie. Okazuje się, że to złodziej, który zaatakował ofiarę znad jeziora. Przestępca zasłabł wskutek wstrząsu anafilaktycznego po pogryzieniu przez mrówki. Na dodatek chory dostał dużą dawkę nitrogliceryny, której w rzeczywistości nie potrzebował.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...