Barwy szczęścia | odc. 2734

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) udaje się z Patrykiem na romantyczny piknik. Zauważają ich uczniowie Jezierskiego, w tym także Ewelina. Rozżalona nastolatka sięga po alkohol i wkrótce traci przytomność.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Oliwka udaje się z ukochanym na romantyczny piknik do parku, gdzie zauważają parę uczniowie Jezierskiego, w tym także Ewelina. Rozżalona nastolatka za namową kolegów sięga po alkohol i wkrótce traci przytomność. Patryk otacza uczennicę troskliwą opieką, pamiętając jednak o poradach Huberta. Kolarow nie chce zapłacić Damianowi za remont. Twierdzi, że fachowiec wprowadził do projektu zmiany, na które się nie zgodził. Gdy Wójcik zgłasza się do Natalii z prośbą o pomoc, prawniczka nie wróży mu wygranej w sądzie. Tymczasem Małgorzata i Jerzy wybierają się razem na aukcję koni arabskich. Kobieta wciela się w zamożną właścicielkę firmy deweloperskiej, doskonale się przy tym bawiąc. Na miejscu poznają Józefinę Rawicz, która posiada swoją stadninę, a także jej syna Cezarego. Małgorzata usiłuje zeswatać chłopaka z Natalią, nie zważając na to, że jej zachowanie zaczyna irytować Jerzego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...