Barwy szczęścia | odc. 2732

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Renata budzi się rano u boku Marcina, którym jest coraz bardziej zauroczona. Wyznaje Dominice, że nie potrafi się oprzeć Kodurowi. Damian omawia szczegóły remontu z nowym klientem, Kolarowem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Renata budzi się o poranku u boku Marcina, w którym jest coraz bardziej zauroczona. Ku jej zaskoczeniu otrzymuje od policjanta klucze do jego barki. Kelnerka wyznaje Dominice prawdę o swoim nowym związku, dodając, że nie potrafi się Kodurowi oprzeć. Kolejny wieczór ponownie spędza ze swoją sympatią. Agata po raz kolejny przypadkiem spotyka Justina. Patryk zaś wciąż adoruje Oliwkę i pomaga jej w nauce. Niespodziewanie przyjaciółka zaprasza go jednak do sypialni. Na dodatek Jezierski ma chłodny stosunek wobec Eweliny. Nauczyciel nie przyjmuje też od niej własnoręcznie zrobionego przez nią prezentu. Gdy Patryk poznaje ojca uczennicy, Markowskiego, wreszcie zdaje sobie sprawę, dlaczego Ewelina jest nieszczęśliwa. Basia decyduje się wreszcie uwolnić od wspomnień po zmarłym mężu. Postanawia wprowadzić zmiany w mieszkaniu. Oddaje też część swoich mebli Poli na rzecz squatu. Damian omawia szczegóły remontu z Kolarowem, nowym i bardzo wymagającym klientem, który jednak nie spieszy się ze zrobieniem przelewu bankowego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...