M jak miłość | odc. 1698

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ciężko ranna Franka trafia do szpitala. Grozi jej niedowład prawej ręki. Lilka (Monika Mielnicka) i Mateusz składają zeznania. Później do dziewczyny dzwoni z pogróżkami Ethan.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Marii i Artura Rogowskich, a także ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia miłosnego Tadeusza, małżeństwa Argasińskich czy rodziny Grzelaków.

W tym odcinku

Ciężko ranna Franka trafia do szpitala. Lilka i Mateusz składają zeznania, podczas gdy w tym samym czasie do dziewczyny dzwoni Ethan i znów jej grozi. Tuż po wyjściu z komisariatu policji Lilka prosi Mostowiaka, aby dla własnego bezpieczeństwa natychmiast wyjechał. Barbara też uważa to za konieczność. Mateusz postanawia więc wrócić na statek i zniknąć bez śladu. Lekarz zawiadamia Pawła, że jego ukochanej, która została postrzelona, grozi niedowład prawej ręki. Tymczasem w Grabinie pojawia się przyjaciółka Marii sprzed lat, Maja Łaniewska. Kobieta do tej pory mieszkała w Berlinie. Zdradza koleżance, że postanowiła wrócić do domu, ponieważ popełniła błąd, wskutek którego straciła miłość, pieniądze i teraz zmaga się z depresją. Wspomina Rogowskiej też, że wciąż myśli o swojej sympatii z młodości - Tomku Jędrzejskim. Maria prosi Marcina, aby odnalazł mężczyznę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...