Barwy szczęścia | odc. 2731

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Oliwka umawia się z Patrykiem na jogging. Gdy wymieniają się pocałunkami, zauważa ich przejeżdżająca samochodem obok Agata, która powoduje stłuczkę. Dominika i Sebastian niepokoją się o Damiana.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Przygnębiona po ostatniej kłótni Kasia decyduje się porozmawiać z Anitą. Gdy dziewczyny mówią otwarcie o swoich żalach i emocjach, atmosfera między nimi się wreszcie oczyszcza. Później Anita spotyka się z Justinem, który oferuje jej swoją pomoc w zdobyciu nowego inwestora. Oliwka umawia się z Patrykiem na wspólny jogging. Gdy wymieniają się pocałunkami, przypadkiem zauważa ich przejeżdżająca samochodem obok Agata, która powoduje stłuczkę na drodze. Rozżalona Pyrka, szukając pocieszenia, postanawia zobaczyć się z Justinem. Renata ulega Kodurowi i spędza z nim namiętne chwile. Tymczasem Dominika i Sebastian w dalszym ciągu niepokoją się o Damiana, który przeżywa miłosne rozczarowanie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...