Na dobre i na złe | odc. 867: Lekarstwo na serce

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agata ma urodziny, ale z powodu natłoku problemów w pracy nie ma czasu myśleć o świętowaniu. Profesor Tretter postanawia ją wesprzeć. Konica i Szczepan urządzają Woźnickiej przyjęcie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. prof. Stefana Trettera, Maksymiliana Begera czy Joanny Gawryło.

W tym odcinku

Nowa pielęgniarka Majka Skawina rozpoczyna pracę w szpitalu w Leśnej Górze. Wkrótce do placówki trafiają ofiary przestępcy, który strzelał na ulicy z kuszy. Trafił między innymi w młodą wdowę, która jest w zaawansowanej ciąży, a także bezdomnego, który próbował ratować kobietę. Osłonił ją swoim własnym ciałem. Szybko okazuje się, że nowa pracowniczka potrafi zachować zimną krew, a także dobrze radzi sobie w stawianiu trafnych diagnoz. Dziewczyna jednak wkrótce naraża się Begerowi, kiedy otwarcie oświadcza mu, że nie da się molestować. Tymczasem druga pielęgniarka, Beata, podejrzewa, że jedną z ofiar szaleńca może być jej własna matka. Innym razem Halinka jest świadkiem wypadku, w którym pracujący w szpitalu elektryk zostaje porażony prądem. Dziewczyna bez chwili zawahania się postanawia przeprowadzić reanimację, ratując mu życie. Mężczyzna później ma do niej jednak pretensje, gdy za zgodą Halinki odwiedziła go jego narzeczona. Agata ma urodziny, ale za sprawą nowych problemów w pracy, nie myśli o świętowaniu. Tretter, zauważając, ze jego koleżanka jest u kresu swoich sił, postanawia z nią porozmawiać i przy okazji opowiada jej o swoim dyrektorskim doświadczeniu. Konica, Szczepan i inni urządzają Woźnickiej przyjęcie urodzinowe.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...