Taka jak ty: Aida

W skrócie
Mateusz Szymkowiak gości pochodzącą z Gruzji ormiańską piosenkarkę i autorkę tekstów, Aidę Kosojan-Przybysz. Artystka od ponad dwudziestu lat prowadzi działalność mistyczno-muzyczną w Warszawie.
Oglądaj w telewizji
Opis
Gwiazdy z pierwszych stron gazet wzbudzają wielkie zainteresowanie, ale i onieśmielenie. Mateusz Szymkowiak pokazuje popularne osoby z innej strony. Nie ma tu czerwonego dywanu, świateł reflektorów i blichtru. Są za to szczere rozmowy. Jego gośćmi będą m.in. Edyta Herbuś, Halina Mlynkova, Katarzyna Cichopek, Marta Manowska, Beata Pawlikowska oraz Teresa Lipowska.
Mateusz Szymkowiak gości pochodzącą z Gruzji ormiańską piosenkarkę i autorkę tekstów, Aidę Kosojan-Przybysz. Artystka od ponad dwudziestu lat prowadzi działalność mistyczno-muzyczną w Warszawie. Opowie o swoim darze jasnowidzenia, który odziedziczyła po babciach i mamie.