Barwy szczęścia | odc. 2730

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kasia udaje się na spotkanie z Anitą, która przylatuje do Polski z Sycylii, by poznać inwestora, dzięki któremu zamierza wybudować blok z apartamentami. Pomiędzy przyjaciółkami dochodzi do kłótni.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Kasia udaje się na spotkanie z Anitą, która przylatuje do Polski z Sycylii, by poznać inwestora, dzięki któremu zamierza po trzęsieniu ziemi wybudować blok z apartamentami we Włoszech. Pomiędzy przyjaciółkami niespodziewanie dochodzi do kłótni. Marcinowi udaje się zgromadzić kolejne dowody w sprawie Binia. Wreszcie zmusza chłopaka, aby opowiedział mu wszystko o śmierci Prota. Wcześniej jednak policjant zawiadamia Natalię o przełomie w sprawie Jowity. Zadowolona prawniczka przekazuje wiadomość klientce oraz Sławce, prosząc jednak kobiety o zachowanie tego w tajemnicy. Tymczasem Klara rozmawia z producentem Paulem Canem i scenarzystą Markiem Wilsonem, którzy usiłują namówić pisarkę, aby na czas pracy nad scenariuszem filmowym przyleciała do Stanów Zjednoczonych. Wspierający karierę żony Hubert zgadza się z mężczyznami.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...