Barwy szczęścia | odc. 2729

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Igor wreszcie opuszcza szpital. Przy okazji bardzo dziękuje Kasi za jej dotychczasowe wsparcie oraz pomoc. Maks jest bardzo szczęśliwy, że będzie mógł w końcu wrócić do swojego taty.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Igor wreszcie opuszcza szpital. Przy okazji bardzo dziękuje Kasi za jej dotychczasowe wsparcie oraz pomoc. Maks jest bardzo szczęśliwy, że będzie mógł w końcu wrócić do swojego taty. Łukasz zabiera dzieci do Izy, a później urządza dla siebie i żony romantyczny wieczór. Tymczasem Damian rozstaje się z Renatą. Zraniony mężczyzna żałuje, że ta dała mu nadzieję na związek. Dominika martwi się, że przyjaciel może znów zacząć pić. Gdy Marcin odwiedza Renatę w Feel Good, zirytowana dziewczyna go odtrąca. Jarecki mówi Klarze, że producent z USA chce zekranizować jej powieść. Hubert jest dumny i szczęśliwy z sukcesu ukochanej żony.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...