Na sygnale: Źli ludzie (407)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Ratownicy dowiadują się o wywiadzie, którego udzielił Alek. Skrytykował w rozmowie kolegów ze stacji. Britney i Klis zostają wezwani na boisko, na którym przytomność stracił piłkarz.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

Ratownicy dowiadują się o wywiadzie, którego udzielił Alek. Okazuje się, że skrytykował on w rozmowie niemalże wszystkich swoich kolegów ze stacji. Britney i Klis zostają wezwani na boisko, na którym przytomność stracił piłkarz. Adam ostrzega jednak ekipę, że zgłoszenie to wydaje się podejrzane. Tymczasem doktor Góra, Martyna oraz Nowy usiłują pomóc chorującemu na raka starszemu mężczyźnie. Ratownicy próbują ulżyć mu w cierpieniu. Pacjent nie chce jednak umrzeć samotnie. Wyznaje, że od wielu lat jest skłócony zarówno z żoną, jak i synem, po tym, gdy porzucił rodzinę dla swojej kochanki. Tymczasem Anna w dalszym ciągu stara się dotrzeć do Czarka. Martwi się tym, że jego brat ma zły wpływ na nastolatka. Kamil uniemożliwia im spotkanie. Na dodatek grozi lekarce.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...