Barwy szczęścia | odc. 2728

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dominika przekonuje zadurzoną w Kodurze przyjaciółkę, aby była z Wójcikiem szczera. Gdy Renata wychodzi na chwilę z restauracji, nagle zjawiają się obydwaj adoratorzy. Po chwili zaczynają się kłócić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Damian mówi Sebastianowi, że nie rozumie, dlaczego Renata ma wobec niego chłodny stosunek. Dominika przekonuje zadurzoną w Kodurze przyjaciółkę, aby wreszcie była z Wójcikiem szczera. Gdy Renata wychodzi na chwilę z restauracji, nagle zjawiają się w niej obydwaj adoratorzy. Po chwili mężczyźni zaczynają się kłócić. Tymczasem Ewelina cieszy się, ponieważ dzięki Patrykowi udało jej się poprawić ocenę z historii. Rozmawia z nim też o swoich planach na przyszłość oraz zainteresowaniach. Przyjaźń nauczyciela z uczennicą zaczyna bardzo niepokoić Oliwkę. Basia, tak samo jak i Urszula, oferują Arturowi swoją pomoc w znalezieniu nowego mieszkania. Mężczyzna jednak preferuje zostać w squacie. Grzelakowa postanawia jednak zaakceptować jego wybór i nie naciskać. Wręcza jednak przyjacielowi w prezencie lampę, z której kiedyś często korzystał jej mąż.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...