Piłka nożna: Liga szkocka

mecz: Ross County FC - Rangers FC
zdjęcie

W skrócie

Po przerwie w rozgrywkach SPFL spowodowanej mundialem Rangersi rozegral dwa mecze. Wygrali je 3:2. Drużyna Ross County niczym pozytywnym fanów nie zaskoczyła. 17 grudnia uległa 1:2 Saint Johnstone.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po przerwie w rozgrywkach SPFL spowodowanej mundialem Rangersi rozegrali już dwa mecze. Oba wygrali 3:2 - najpierw z Hibernianem, a potem z Aberdeen. To drugie zwycięstwo odnieśli w niesamowitych okolicznościach. Do 95. minuty przegrywali bowiem na Pittodrie Stadium 1:2. Wtedy do akcji wkroczył Scott Arfield, który w ciągu dwóch minut dwukrotnie pokonał bramkarza gospodarzy. Drużyna Ross County niczym pozytywnym swoich fanów nie zaskoczyła. 17 grudnia uległa 1:2 Saint Johnstone, ponosząc już dziesiątą porażkę w sezonie. Jeśli w spotkaniu z ekipą z niebieskiej części Glasgow chce zdobyć choćby punkt, musi wznieść się na wyżyny umiejętności.