Barwy szczęścia | odc. 2727

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Patryk (Konrad Skolimowski) spędza kolejne popołudnie w towarzystwie Oliwki (Wiktoria Gąsiewska). Urszula mówi Basi o warunkach, w jakich mieszka Chowański.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Renata mówi Dominice o swoim dylemacie. Z jednej strony jest zauroczona Marcinem, ale z drugiej z kolei ma nadzieję na relację z Damianem. Później spotyka się z Wójcikiem i ponownie go odtrąca. Mężczyzna jednak jest pewien, że chodzi o randkę i podczas spotkania całuje dziewczynę. Tymczasem Agata przypadkiem spotyka Sławkę, która pyta dziewczynę szczerze o to, czy jest z Justinem. Później kobieta wspomina też, że Patryk umawia się już kimś zupełnie nowym. Tymczasem Jezierski spędza kolejne popołudnie z Oliwką. Ewelina przekazuje Patrykowi pracę z historii. Nauczyciel odkrywa, że doszło do plagiatu i tekst został skopiowany z innego dostępnego w internecie. Urszula mówi Basi o warunkach, w jakich obecnie mieszka Chowański. Grzelakowa chce mu pomóc. Seniorka wkrótce poznaje całą grupę squatersów, m.in. sympatyczną Polę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...