48h. Zaginieni: Wariatka (25)

serial kryminalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ze szpitala psychiatrycznego ucieka Weronika. Jakiś czas temu kobieta została ubezwłasnowolniona przez sąd na wniosek męża, Darka. Mężczyzna wykazywał bowiem, że Weronika znęca się nad córką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy policyjnej grupy operacyjnej do spraw osób zaginionych. Zespół złożony z najlepszych policjantów, psychologów i specjalistów kryminalistyki przeprowadza dochodzenie pod presją czasu: zbiera relacje świadków i szuka potencjalnych konfliktów. Policjanci muszą ustalić, czy zaginiona osoba miała wypadek, uciekła z domu, czy też padła ofiarą morderstwa. Robią wszystko, aby rodzina poznała prawdę o losie swoich bliskich, przywracają nadzieję oraz wykorzystują wszelkie środki, żeby wyjaśnić zagadkę. Na zbadanie każdego przypadku mają zaledwie 48 godzin, po tym czasie szanse na znalezienie poszukiwanej osoby maleją.

W tym odcinku

Ze szpitala psychiatrycznego ucieka Weronika. Jakiś czas temu kobieta została ubezwłasnowolniona przez sąd na wniosek męża, Darka. Mężczyzna wykazywał bowiem, że Weronika jest agresywna i znęca się nad ich 6-letnią córką, Niną. Policjanci ustalają, że w ucieczce pomógł kobiecie Mariusz, który pracuje jako sanitariusz. Zarówno on, jak I znająca sprawę Weroniki reporterka utrzymują, że kobieta jest zdrowa, a do szpitala trafiła przez kłamstwa męża, który chce przejąć jej majątek. Tymczasem poszukiwana porywa córkę. Zachodzi podejrzenie, że może zrobić jej krzywdę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...