48h. Zaginieni: Bibliotekarz (24)

serial kryminalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Funkcjonariusze Strzelecka i Bąkowski otrzymują zgłoszenie o zaginięciu Jacka. Informację przekazuje im jego siostra. W czasie przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze znajdują paczkę amfetaminy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy policyjnej grupy operacyjnej do spraw osób zaginionych. Zespół złożony z najlepszych policjantów, psychologów i specjalistów kryminalistyki przeprowadza dochodzenie pod presją czasu: zbiera relacje świadków i szuka potencjalnych konfliktów. Policjanci muszą ustalić, czy zaginiona osoba miała wypadek, uciekła z domu, czy też padła ofiarą morderstwa. Robią wszystko, aby rodzina poznała prawdę o losie swoich bliskich, przywracają nadzieję oraz wykorzystują wszelkie środki, żeby wyjaśnić zagadkę. Na zbadanie każdego przypadku mają zaledwie 48 godzin, po tym czasie szanse na znalezienie poszukiwanej osoby maleją.

W tym odcinku

Funkcjonariusze Jagoda Strzelecka i Jerzy Bąkowski otrzymują zgłoszenie o zaginięciu Jacka. Informację przekazuje im siostra mężczyzny, Marta. Pracujący jako bibliotekarz Jacek jest samotnikiem. Nie założył rodziny. W czasie przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze znajdują paczkę amfetaminy. Zarówno siostra, jak i przesłuchiwani sąsiedzi mężczyzny są bardzo zdziwieni tą informacją. Tymczasem dochodzenie szybko doprowadza śledczych do jednego z sąsiadów Jacka, handlarza narkotyków. Wydaje się, że może być on zamieszany w zniknięcie mężczyzny.

Występują

Zobacz także

Ładuję...