M jak miłość | odc. 1695

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Budzyński nadal opiekuje się Julią, która przebywa w szpitalu. Kobieta jednak traci dziecko. Zduńscy przyjmują pierwszego gościa w pensjonacie Magdy - programistę Karola> Jego pobyt jest pechowy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia miłosnego Tadeusza, małżeństwa Argasińskich czy rodziny Grzelaków.

W tym odcinku

Budzyński w dalszym ciągu opiekuje się Julią, która przebywa w szpitalu. Kobieta jednak traci dziecko, dostaje krwotoku i walczy o życie. Magda wyjeżdża na urlop na Podlasie. Ignoruje napływające wiadomości od męża i kontaktuje się tylko z Kingą. Tymczasem Zduńscy przyjmują pierwszego gościa w pensjonacie przyjaciółki - programistę Karola, którego pobyt na wsi okazuje się jednak bardzo pechowy. W obliczu kolejnych problemów letnik wybucha wściekłością i zapowiada, że zamieści w internecie nieprzychylną recenzję Siedliska. Sytuacje ratuje Maria, wcielając się w klientkę zajazdu. Udaje jej się oczarować zdenerwowanego gościa. Jagoda dowiaduje się, że jej ojciec pochodzi z Grabiny bądź jej okolic. Nie wie jednak, jak może go odszukać. Dziewczyna ponownie usiłuje zbliżyć się do Tadeusza. Wreszcie Kiemlicz wyznaje, że mu na niej zależy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...