M jak miłość | odc. 1694

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ewelinie wydaje się, że ktoś ją śledzi. Marcin odkrywa, że na zlecenie zazdrosnego kochanka obserwuje ją Alicja Leśniewska. Kasia załamuje się, gdy stan zdrowia Kuby gwałtownie się pogarsza.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia miłosnego Tadeusza, małżeństwa Argasińskich czy rodziny Grzelaków.

W tym odcinku

Zapracowana Iza wydaje się coraz bardziej zmęczona, co zaczyna bardzo martwić Marcina. Mężczyzna jest niezadowolony, gdy ciągle się mijają i nie mają dla siebie już czasu. Chodakowski pomaga w pracy Ewelinie. Kobiecie wydaje się, że ktoś ją śledzi. Mężczyzna odkrywa wreszcie, że jego klientka jest obserwowana przez detektyw Alicję Leśniewską, która pracuje na zlecenie jej zazdrosnego kochanka. Kasia załamuje się, gdy stan zdrowia Kuby gwałtownie się pogarsza. Lekarz pacjenta ostrzega dziewczynę, że sytuacja jest na tyle zła, że choremu może pomóc już tylko cud. Argasińskiemu udaje się załatwić Karskiemu udział w eksperymentalnej terapii na oddziale kolegi. Doktor Stawska odzyskuje dzięki temu nadzieję. W klinice swoją pomoc proponują koleżance również Olek i Arek. Tymczasem Lilka opowiada Anecie o problemach z Ethanem. Dziewczyna szybko zdobywa zaufanie i przyjaźń swojej nowej pracodawczyni.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...