Klan | odc. 4067

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Teściowie Michała komentują pomysł Władka na zamieszkanie z mężatką z dzieckiem. Z Olą spotyka się jej dawna podopieczna, Nina. Twierdzi, że kuratorka Maja podczas spotkania uderzyła ją w twarz.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Teściowie Michała komentują pomysł Władka na zamieszkanie z mężatką z dzieckiem. Zaniepokojona Kinga dzwoni do byłego partnera. Michał spotyka się z Mariuszem. Obaj zastanawiają się, jak rozmawiać z Władkiem. Gustaw podejrzewa, że Teresa wie o jego kłamstwie w sprawie ślubu z Anną. Zastanawia się, kto jej o tym powiedział. Igor wymienia żonie atrakcje, jakie czekają na ich podczas świąt w Krynicy. Zapewnia, że jej rodzice również będą mieli luksusowy apartament, choć w innym hotelu. Irmina stara się wytłumaczyć ukochanemu, że nie jest pewna, czy seniorzy zechcą tam pojechać. Po lunchu zwierza się Bognie. Czesia jest zadowolona, iż Anulka zdecydowała się wrócić do domu od koleżanki, u której pomieszkiwała. Tymczasem dziewczyna i tak planuje samodzielne życie. Z Olą spotyka się jej dawna podopieczna, Nina. Twierdzi, że nowa kuratorka Maja podczas spotkania uderzyła ją w twarz. Francesca wciąż myśli o zmianie pracy. Renata dopytuje, czy na pewno już nigdy nie wybaczy Michałowi.

Występują

Zobacz także

Ładuję...