Na ratunek 112: Oszust (695)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Paulina pozwala poznanemu w sieci Ireneuszowi, by z nią zamieszkał. Mężczyzna okrada ją i znika. Pół roku później jej szefowa informuje zespół, że wyszła za mąż. Okazuje się, że poślubiła Ireneusza.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W programie poznajemy historie, które mogą się przydarzyć każdemu z nas. Losy bohaterów często zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem alarmowym 112. To właśni ci anonimowi ludzie nawiązują pierwszy kontakt z poszkodowanymi i instruują ich samych albo ich bliskich przez telefon. Sytuacje, z którymi muszą się zmierzyć operatorzy, często balansują na granicy życia i śmierci.

W tym odcinku

Paulina poznaje w sieci Ireneusza. Jest trochę zaskoczona, że tak przystojny mężczyzna zwrócił na nią uwagę. Gdy ukochany oświadcza, że musi opuścić swoje dotychczasowe mieszkanie, Paulina proponuje, by wprowadził się do niej. Niebawem jednak odkrywa, że Ireneusz zniknął, zabierając ze sobą wiele cennych rzeczy. Kobieta dzwoni pod numer 112. Pól roku później szefowa Pauliny informuje swój zespół, że wyszła za mąż. Okazuje się, że poślubiła Ireneusza. Paulina postanawia opowiedzieć szefowej swoją historię. Ta prosi podwładną, by na razie nie zgłaszała sprawy policji, gdyż sama chce dać partnerowi nauczkę.

Zobacz także

Ładuję...